Akce, které plánujeme

 

O prázdninách si všichni odpočineme a vrhneme se do podzimního období s elánem. Čeká nás mnoho akcí, tak uvidíme, co všechno stihneme:

14. září výlet do Salzburgu

Vzhledem k nepříznivé situaci s hromadnou dopravou do Salzburgu, uvažujeme o jízdě vlastními auty. Jinak bychom musely zřejmě strávit kus noci na nádraží v Salzburgu, což se nám nejeví jako lákavá možnost. Ráno budeme v každém případě v Salzburgu, projdeme se po historickém městě, pomocí Salzburg Card za 23 euro se můžeme dostat do všech historických pamětihodností a vesele se vozit městskou dopravou sam a tam.

21. září rallye Evička&Adámek

Kratší s jednodušší orientační soutěž pro začátečníky, méně zkušené závodníky a případně samozřejmě i pro ostřílené borce, kteří nechtějí čekat celý rok na další ročník naší "velké" rallye. Všem, kteří se pořád nemůžou odhodlat, pomůže seznámit se s tím, co je na dvoudenní rallye Eva&Adam čeká. Přihlásit se můžete už teď.

 

16. listopadu pořadatelství na Rallye Večerní Praha

Už potřetí jsme příslíbily pomoc kolegům z autoklubu Bílá labuť, který pořádá toto rallye. Kdo se nevejde mezi pořadatele, může se akce účastnit jako soutěžící.

30. listopadu Mikulášská

Už to máme objednané, takže Mikulášská bude opět v Top Hotelu Praha. Mikuláš snad neuvízne v závěji a něco nám přinese, takže s sebou vezměte děti, případně vnuky! Kdo byste měl nápad na nějaké oživení programu, ozvěte se, ať se můžeme začít těšit.

14. prosince vánoční vycházka Prahou s autoklubem a se svařákem

 

Další program, který zřejmě nestihneme do vánoc, vás i nás bude čekat až po Novém roce.

jednodenní výlet, možná do zámku Loučeň

přednáška od našich členek o jejich exotických cestách - Filipíny, Japonsko, Peru ...